Su İzolasyonu

2004 senesinden beri KÖSTER Yapı Kimyasalları AŞ ürünleri ile başlamış olduğumuz su izolasyonu uygulamalarımızda başarı oranımız % 100’dür.
Sürme Esaslı Su Yalıtımı NEDİR ?
Likit halde sürülerek uygulanan, uygulandığı yerde süratle kuruyarak eksiz ve su geçirimsiz bir izolasyon tabakası oluşturan ürünler ile yapılan uygulamalara SÜRME ESASLI SU YALITIMI denir.
NEDEN Sürme Esaslı Su Yalıtımı ?
1. Yapılan uygulamalar eksiz ve mütemadi olmaktadır, yani su kaçağının oluşabileceğin en küçük nokta dahi kalmamaktadır.
2. Detay çözümleri yani boru, kablo geçişleri, köşe dönüşleri, su gideri bağlantıları hatasız ve eksiz şekilde çözülebilmektedir.
3. İşçiliği kolaydır ve kat kat uygulama yapıldığı için işçilik hataları minimize edilmiştir.
4. Sonradan dış etkenler tarafından zedelenmesi durumunda tamir edilmesi kolaydır, diğer su yalıtımı sistemlerine nazaran su kaçağının yerini tespit/tamir etmek mümkündür.
5. Uygulama yerine uygun ürünlerin seçilmesi durumda diğer yalıtım sistemlerine nazaran daha dayanımlıdır.
NEDEN Köster Yapı Kimyasalları ürünleri ?
KÖSTER Bauchemie AG 1984 senesinde Almanya, Aurich kentinde kurulmuş ve kısa sürede gelişerek dünya çapında tanınmış ve yayılmıştır. Bugün 26 ülkede satış ve/veya üretim tesisleri bulunan KÖSTER 1994 senesinde Türkiyedeki faaliyetlerine başlamıştır. Ürünler Türkiye çapında 100’ü aşkın bayii ve yetkili uygulama ekibi tarafından uygulanmaktadır.
KÖSTER ürünleri Türkiyede milyonlarca m2 referansa sahiptir.
KÖSTER ürünleri Türkiyede 15 yılı aşkın süredir başarı ile uygulanmaktadır.
KÖSTER ürünlerinin performansı yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından test edilmiş ve belgelenmiştir.
KÖSTER ürünleri uzun süren ARGE çalışmaları sonucunda oluşmuş ileri teknoloji ürünleridir.