Dış Cephe Boyaları

Farkımız NEDİR ?

MYD İzolasyon olarak yıllardır başarı ile uyguladığımız dış cephe boyalarının başında KÖSTER Wandflex ürünü gelmektedir. Sadece bir boya olmaktan öte su geçirimsizlik özelliğine sahip olan bu ürün, kılcal çatlakları köprüleyecek kadar elastik bir dış cephe kaplamasıdır.

KÖSTER Wandflex renk seçenekleri NELERDİR ?

KÖSTER Wandflex 38 standart renk seçeneğine sahiptir. Günümüzün moda pastel renkleri veya canlı tonlarda pek çok dekoratif tonları mevcuttur.

KÖSTER Wandflex mantolama sistemleri ile kullanılabilir mi?

Evet, ısı yalıtımlı dış cephe kaplama sistemlerinde dekoratif kaplama olarak KÖSTER Dekor Sıva veya KÖSTER Çizgi Sıva ürünlerini tercih ederseniz, boya olarak KÖSTER Wandflex ürünümüzü kullanabilir, yıllar boyu cephenizi su – nem ve rutubete karşı koruyabilirsiniz.

Mevcut dış cephemize KÖSTER Wandflex uygulayabilir miyiz?

Evet, eğer mevcut kaplama veya boyanız taşıyıcı ise, kabarma veya dökülme yok ise üzerine KÖSTER Wandflex uygulabilirsiniz. Uygunluğu cephenizin az görülen bir iki noktasında numune yüzeyler yapılarak test edilebilir.

KÖSTER olarak alternatif ürünleriniz yok mu?

Bunun yanı sıra KÖSTER ürün grubunda ;

KÖSTER Dekor Boya Silikon katkılar ile zenginleştirilmiş, UV dayanımlı, yüksek su buharı geçirgenliğine sahip dış cephe boyasıdır. Düz görünümlüdür.38 standart renk seçeneğine sahiptir.

KÖSTER ColorsAkrilik reçine esaslı, UV dayanımlı, düz görünümlü dış cephe boyasıdır. 38 standart renk seçeneğine sahiptir.